Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kościeniewicze - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Kobylany(Kościeniewicze + 20 km)

175 000 zł2 583 m² 67,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dwie przylegające do siebie działki budowlane w samym centrum gminnej miejscowości Kobylany idealne dla osób szukających atrakcyjnego miejsca pod dom lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Sławacinek Nowy

Sławacinek Nowy(Kościeniewicze + 21 km)

4 500 000 zł45 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 45 000 m , składająca się z czterech odrębnych działek oraz drogi dojazdowej, zapewniającej doskonałe połączenie z trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Budziszewska

Rakowiska(Kościeniewicze + 20 km)

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 m , uzbrojona w prąd, położona na nowoczesnym osiedlu w Rakowiskach pod Białą Podlaską. To miejsce wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Międzyleś

Międzyleś(Kościeniewicze + 17 km)

690 000 zł51 621 m² 13,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni. Możliwość zamiany na inne grunty lub budynki w okolicy działka inwestycyjna Międzyleś, gm. Tuczna Powierzchnia: 5,1621 ha Cena: 29 pln/m Nr ew. 333/2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Sokulska

Pieńki,Biała Podlaska(Kościeniewicze + 15 km)

1 250 000 zł12 439 m² 100,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna w Białej Podlaskiej ul. Sokulska Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 12 439 m , zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Curyn

Curyn(Kościeniewicze + 18 km)

95 000 zł23 005 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki leśne o łącznej powierzchni 2,3 ha, położone w niewielkiej odległości od siebie. Pierwsza działka o powierzchni 18 563 m2 stanowi dojrzały drzewostan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Piszczac-Kolonia

Piszczac-Kolonia(Kościeniewicze + 5 km)

55 000 zł1 331 m² 41,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy Piszczac Kolonia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod budowę domu jednorodzinnego to doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rokitno

Rokitno(Kościeniewicze + 19 km)

130 000 zł1 446 m² 89,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki, która już coś daje na starcie właśnie ją znalazłeś. Na sprzedaż działka o powierzchni 1446 m , położona w Rokitnie (gmina Rokitno), niedaleko Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Grabanów-Kolonia

Grabanów-Kolonia(Kościeniewicze + 15 km)

75 000 zł931 m² 80,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane Grabanów Kolonia Oferujemy do sprzedaży 18 atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Grabanów Kolonia, z dostępem do asfaltowej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Woskrzenice Małe

Woskrzenice Małe(Kościeniewicze + 12 km)

126 000 zł1 494 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Woskrzenice Małe, gm. Biała Podlaska. Działka 1 Powierzchnia: 1494 m Dojazd: droga gruntowa Media: prąd i telekomunikacja na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Kościeniewicze

Kościeniewicze,lubelskie

120 000 zł25 600 m² 4,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

#rezerwacja Na sprzedaż las 100 letni sosnowy w Kościeniewiczach gm.Piszczac woj.lubelskie Działka o powierzchni 2.5741 ha. Gęsty las Działka o numerze 543/2 ID działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Kościeniewicze

Kościeniewicze,lubelskie

290 000 zł16 800 m² 17,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1.68 ha we wsi Kościeniewicze W skład gospodarstwa wchodzą nieruchomości: 1. Dom drewniany, kryty blachą. 2. Stodoła murowana z czerwonej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kościeniewicze

Kościeniewicze,lubelskie

130 000 zł99 500 m² 1,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

cena do negocjacji, podaje przyblizona cene dzialki, transakcja na powiększenie istniejącego gospodarstwa rolnego, ziemia zyzna, urodzajna, dobry dojazd z własną drogą dojazdową,

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij